Apie

Energetika – įdomus, įvairialypis ir nuolat besikeičiantis procesas, kurį būtina nuolat sekti, norint jį suprasti. Tačiau žiniasklaidoje pateikiamos informacijos, vis naujų įstatymų projektų bei prieštaringų politikų nuomonių gausoje gali būti sudėtinga atrasti objektyvią tiesą. Visgi vieningos platformos, kurioje būtų sistemingai pateikiamos energetikos politikos ir teisėkūros naujienos,  analizuojamos aktualios problemos, Lietuvoje iki šiol nebuvo.

Idėja sukurti specialių tinklaraštį energetikos tema kilo ilgamečiams energetikos teisės ekspertams, teisininkams, kurie jau daugelį metų specializuojasi ir aktyviai domisi šia sritimi.

Tinklaraščio tikslas – objektyvus ir nešališkas informacijos pateikimas. Skelbdami energetikos naujienas ar pateikdami individualų situacijos vertinimą nesiekiame suformuoti jokios išankstinės skaitytojų nuomonės ar proteguoti konkrečios verslo struktūros interesus.

Jei turite klausimų ar pasiūlymų, susijusių su energetikos klausimais ar šiuo tinklaraščiu – maloniai kviečiame kreiptis į mus info@energyblog.lt.

Šis tinklaraštis yra informacinio pobūdžio, ir jame pateikiama informacija negali būti vertinama kaip profesionali teisininko konsultacija ar teisinė išvada.